Website powered by

خرید لایک ایرانی اینستاگرام

چرا باید لایک ایرانی اینستاگرام بخریم؟

لایک ایرانی اینستاگرام از طریق کاربران ایرانی انجام می شود. پروفایل ها کاملا ایرانی و فعال هستند. در واقع اگر می خواهید لایک واقعی اینستاگرام خریداری کنید باید لایک ایرانی را انتخاب کنید. اکثر سایت هایی که لایک اینستاگرام می فروشند لایک خارجی و بی کیفیت ارائه می کنند.

یکی از دلایل مهمی که باعث می شود که کاربران لایک ایرانی اینستاگرام خریداری کنند این است که پست هایی که لایک بیشتری می خورند تعامل بیشتری هم پیدا می کنند و اینستاگرام چنین پست هایی را بیشتر در معرض دید کاربران قرار می دهد. یعنی احتمال اینکه وارد اکسپلور اینستاگرام شوند خیلی بالاست. در این صورت دیگر نیازی هم به خرید اکسپلور اینستاگرام نخواهید داشت.


لایک واقعی اینستاگرام با لایک فیک ارزان چه تفاوتی دارد؟

یکی از سوالات مهم شما شاید این باشد که لایک واقعی اینستاگرام چه فرقی با لایک فیک دارد؟ پاسخ این سوال کاملا مشخص است. لایک واقعی اینستاگرام توسط اکانت های ایرانی و کاملا فعال انجام می شود. اکانت هایی که حتی استوری های فعال دارند و اینستاگرام به هیچ وجه این نوع لایک ها را اسپم شناسایی نمی کند. حتی در آینده هم با ریزش لایک مواجه نخواهید شد چون همانطور که گفته شد لایک ها توسط پروفایل های واقعی در اینستاگرام زده می شوند.

لایک فیک اینستاگرام دو نوع دارد. یک مدل توسط اکانت های خارجی زده می شوند و پلن های خرید فالوور خارجی اینستاگرام دقیقا از این نوع هستند. مدل دیگر لایک فیک است که با نام خرید لایک ارزان شناخته می شوند. این نوع لایک ها به هیچ وجه خوب نیستند و هیچ تضمینی در رابطه با مشکلاتی که ممکن است برای اکانت شما در آیند اتفاق بیافتد وجود ندارد!

 

خرید لایک ایرانی اینستاگرام چه ارزشی برای شما دارد؟

مهمترین مزیت خرید لایک ایرانی، واقعی بودنش است. لایک ها توسط اکانت هایی انجام می شود که کاملا واقعی هستند. در حقیقت پروفایل هایی که پست های شما را لایک می کنند دارای نام کاربری واقعی، عکس پروفایل، پست های زیاد و استوری های فعال هستند.

همچنین اگر کسی لایک پست های شما را چک کند متوجه فیک بودن لایک ها نمی شود و این باعث جلب اعتماد بیشتر می شود. اگر پیج فروشگاهی دارید این مسئله بسیار مهم است.

از طرفی الگوریتم اینستاگرام یکی از فاکتورهای مهمی که بررسی می کند تا پست ها را وارد اکسپلور کند میزان لایک پست است. اگر لایک های پست مورد نظر فیک اینستاگرام به راحتی می تواند این مورد را تشخیص دهد. از روی پروفایل هایی که پست شما را لایک کرده اند خیلی راحت قابل تشخیص است. پس به خاطر همین باید از لایک ایرانی و واقعی اینستاگرام استفاده کنید. در غیر این صورت ورود پست شما به اکسپلور غیرممکن خواهد بود.